Czy warto inwestować w tego rodzaju meble do biura?

Piszemy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto inwestować w tego rodzaju meble do biura?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:47

Witam, przedsiębiorstwo zwiększa zatrudnienie i w najbliższej przyszłości musimy przenieść się do większego biura. Ogólnie wiadomo, iż takie lokale są praktycznie w stanie zbliżonym do surowego i należy je całkowicie urządzić. Dlatego moje pytanie czy opłaca się kupować takie zabudowy meblowe: Obrazek - prezentują się doskonale na zdjęciach. Natomiast koszt ich zakupu jest dość wysoki i nie wiem czy przyniesie jakąś korzyść dla prowadzonej przez nas firmy. Wiadomo wygląd firmy jest dość ważny, lecz czy meble wysokiej jakości aż tak zwiększają efektywność zatrudnionych osób i skutkują na podejmowanie decyzji przez potencjalnych klientów?

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy jest warto kupować takie systemy meblowe do firmy?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:55

Cześć, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wygląd biura jest bardzo ważny, lecz musi być zgodny z portfelem waszych klientów. Jeśli współpracujecie z małymi podmiotami gospodarczymi to przepych w waszej firmie ich odstraszy. Będą tkwili w przekonaniu, że wasze usługi są dość kosztowne i będą szukać usług u innych firm. Ich działanie ma podstawy, gdyż wydatki na tego rodzaju zabudowy meblowe przeniesiecie na klientów. W sytuacji, w której współpracujecie z większymi podmiotami gospodarczymi, gdzie potrzebny jest komfortowy wygląd biura, żeby was traktowali jako poważnego partnera to oczywiście warto kupić tego rodzaju meble. Tak jak już wspominałem. Wszystko jest uzależnione od grupy docelowej.

podobne tematy:


Wróć do „Kącik wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości