Ciekawe lustra na zamówienie do domu

Piszemy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Ciekawe lustra na zamówienie do domu

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 10:11

Nie mogę wyobrazić sobie łazienki bez lustra na wymiar. Dużym zainteresowanie cieszą się modele z wbudowanymi diodami LED, które pomimo niedużych rozmiarów dają niesamowite efekty! Innowacyjne rozwiązania stosowane są na każdym kroku, a LED uznawane są jako technologia jutra. Dlaczego w swojej łazience warto założyć lustro na wymiar LED? Projektując łazienkę musimy zwrócić szczególną uwagę na wiele elementów jej wystroju, należą do nich kolorystyka, płytki, czy armatura. Bardzo ważnym elementem każdej łazienki jest lustro na wymiar z takim oświetleniem, byśmy byśmy byli w stanie oglądać idealne odbicie naszej twarzy. Większość łazienek nie posiada okien, tak więc światło gra tak istotną rolę. Górne oświetlenie nie wystarczy, tak więc najczęściej kupuje się lustra na wymiar, nad którymi umieszczane są kinkiety lub lustra z wbudowanym światłem. Hitem stały się lustra z oświetleniem LED. Te nowoczesne lustra na wymiar są przede wszystkim bardzo oszczędne i odznaczają się długą żywotności. Istotne jest, aby wybrać lustro na wymiar dobrej marki, aby światło nie było zbyt słabe, a także raziło domowników w oczy. Lustro na wymiar LED będzie doskonałe dla kobiet - bardzo ułatwi wykonywanie codziennego makijażu, ponieważ diody oświetlą twarz równomiernie z każdej strony. Wbudowane oświetlenie sprawi, iż lustro na wymiar będzie się doskonale prezentowało i zachwycało nowoczesnością. Lustro na wymiar z efektem głębi 3D to zdecydowanie najbardziej nowoczesne rozwiązanie! Jest uniwersalnym pomysłem i pasuje zarówno do salonu, sypialni, jak też łazienki, gabinetu czy korytarza. Doskonale sprawdzi się w nowoczesnych łazienkach. Przed włączeniem oświetlenia lustro na wymiar będzie wydawało się normalnym zwierciadłem. Natomiast po zapaleniu diod dadzą one efekt nieskończonej głębi. Poprzez zastosowany efekt 3D, światło nie będzie nas razić w oczy. Lustro 3D zdecydowanie odbiega wyglądem od standardowych zwierciadeł. Dedykując się na taki model mamy zagwarantowany modny, trójwymiarowy efekt dekoracyjny we wnętrzu własnej łazienki. Dzień dobry, przeprowadzam obecnie remont swojego mieszkania. Bardzo podobają mi się takiego typu rozwiązania jak tu. Mam tylko obawy, czy nie są to za odważne projekty do czterech kątów w starym bloku. Jak sądzicie czy sprawdzi się tak nowoczesny wystrój, a może wybrać bardziej staromodne rozwiązania do własnego mieszkania? Może macie jakieś podobne ciekawe zdjęcia. Z przyjemnością na nie zerknę.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Czadowe lustra na specjalny wymiar do domu

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 11:15

Cześć, ja uważam że w swoim mieszkaniu musimy czuć się komfortowo. Jeśli masz ochotę na tego rodzaju lustra to powinieneś je wybrać. Twoje mieszkanie to twoje królestwo. Nie ma sensu myśleć czy będzie się to podobało znajomych. Ty w tych pokojach przebywasz na co dzień, nie oni. Więc śmiało urządzaj dom w takim stylu.

podobne tematy:

henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Nowoczesne lustra na specjalny wymiar do mieszkania

Postautor: henryk1965 » 23 maja 2016, 11:23

Ja tak samo uważam jak poprzednik. Jak mi coś się podoba to tak robię. Nie dbam o zdanie innych osób. Ja mam się swobodnie czuć we własnym mieszkaniu. Rzecz jasna nie jestem zwolennikiem tandety, lecz to co wrzuciłeś na forum jest bardzo fajne i będzie komponowało się do każdego mieszkania.

podobne tematy:


Wróć do „Kącik wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości