Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Piszemy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebny sprawdzony kominiarz na wczoraj

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:30

Witajcie, potrzebuję namiary na sprawdzonego i niedrogiego kominiarza w okolicach Olsztyna. Podzwoniłem do kilku, lecz ceny mają astronomiczne. Od 150 do 300 zł za udrożnienie przewodu kominowego. Jak spytałem skąd taka rozbieżność cenowa to usłyszałem, że wszystko zależy od przewodu kominowego. Przecież komin jest zawsze podobny do siebie. Na czym mogą polegać różnice?

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Szukam sprawdzonego kominiarza

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Witaj, nie mam pojęcia do kogo dzwoniłeś lecz jest to już rozbój w biały dzień. 300 zł za wyczyszczenie komina to śmiech. Ile kominiarzowi to zajmie? U mnie jak udrażnia dwa kominy i podbija dokumenty dla ubezpieczyciela to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Inkasuje za usługę sto czterdzieści złotych. Natomiast jeśli nie możesz znaleźć uczciwego kominiarza to sprawdź na tą stronę: https://biozamrazarki.pl/?p=106 - na 100% znajdziesz uczciwego specjalistę. Ja często właśnie w taki sposób szukam firm do różnych robót przy domu. Jeszcze się nie zwiodłem na fachowcach z tej strony. Rzecz jasna zawsze przed wyborem sprawdzę opinię o wybranych fachowcu.

podobne tematy:


Wróć do „Kącik wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości