Strona 1 z 1

Sprawdzony lekarz czterolatki z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 12:12
autor: mariusznowak
Dzień dobry, poszukuje lekarza z Zielonej Góry przyjeżdżającego na wizyty do domu pacjenta. Mam córkę, która często jest chora. Nie mam już sił do wystawania w kolejkach w przychodni. Także sposób leczenia w mojej opinii jest tam przestarzały. Dlatego jest mi potrzebny dobry lekarz pediatra, który szybko wyleczy moje dziecko.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz do dziecka z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 13:10
autor: krzysiekfila
Witaj. Miałem ten sam kłopot co ty z dzieckiem. Lekarka w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. Znalazłem taki portal www: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i zadzwoniłem do kilku pediatrów. Nie było kłopotu z umówieniem wizyty w domu. Wszystko miło i bez problemów. Inne podejście do małego pacjenta. Najważniejsze, iż pediatra wiedział co podać i dziecko potem już mniej chorowało. Ważna jest profilaktyka a nie tylko przepisywanie leków.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz dla dziecka z Zielonej Góry

: 19 maja 2016, 11:47
autor: maxkolonko
Racja, u nas w przychodni to tylko są w stanie druczki na leki wypisywać. Na okrągło te same antybiotyki. A jak już jest coś bardzie skomplikowanego to rozkładają ręce. Taki poziom opieki zdrowotnej w Polsce panuje. A prywatnie to nagle już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: