Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Piszemy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy opłaca się wykorzystywać olej laurowy?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 11:04

Dzień dobry. Wyszukiwałam ostatnimi czasy w internecie jakiegoś preparatu na pryszcze oraz odnalazłam atrakcyjną ofertę. Otóż podobno produkt taki jak olej laurowy http://pachnaca-kraina.pl posiada takie atrybuty, które pozwalają zwalczać wypryski i trądzik. Wolno używać go bezpośrednio na skórę, ponieważ jest w pełni bezpieczny. Mimo to nie mam zielonego pojęcia czy to prawdziwość, a nie chcę wydawać bezsensownie pieniędzy. Proszę, więc o wypowiedzenie się osób, które miały okazję korzystać z takiego preparatu. Z góry dziękuje wszystkim za udzieloną pomoc.

podobne tematy:

henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy opłaca się stosować olej laurowy?

Postautor: henryk1965 » 28 paź 2016, 11:14

Dzień dobry. To akurat prawda, że olej laurowy działa kojąco na cerę. Sama miałam trudności z cerą oraz w szeregu przypadków pojawiały mi się na twarzy pryszcze. Było to niezmiernie krępujące i wkurzające. Od kiedy tak właściwie zdecydowałam się na stosowanie oleju kłopoty zniknęły. Rzeczywiście można stosować ten specyfik bezpośrednio na twarz- nie ma się czego obawiać albowiem jest w pełni bezpieczny. Dodatkowo używam go na włosy dzięki czemu są one odżywione oraz mocniejsze, a co znacznie więcej pozbyłam się na właściwe łupieżu. Zdecydowanie polecam ten kosmetyk.

podobne tematy:


Wróć do „Kącik wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość