Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Piszemy na dowolne tematy.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 8:55

Cześć. Ostatnio w wielu przypadkach słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, jakkolwiek także i poza nim. Suma takich szkoleń nie jest znacząca, jednak ciągle zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jakim sposobem wiadomo obowiązki domowe pochłaniają niemało czasu, a ja mam pracę oraz nie narzekam na nic. Jednak wielu moich znajomych dokształca się pomimo takiej samej sytuacji. Może, więc powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, jakie brały uczestnictwo w rozmaitych kursach.

podobne tematy:

mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szkolenia - czy należałoby brać w nich udział?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 9:07

Dzień dobry. Kwestia wygląda tak, że wszystko zależy od tego czego dotyczy rzeczowe szkolenie. Jeżeli to nic znaczącego i przydatnego bodaj poniekąd szkoda Twojego czasu. Jednakże większa część kursów jest niesłychanie ważna oraz pomocna. Z doświadczenia wiem, że takie pionierskie zdolności poszerzają horyzonty i pomagają odnaleźć poprawniejszą pracę lub też otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to bowiem jeżeli koszt szkolenia nie jest znaczący to może warto spróbować oraz posiadać pionierskie doświadczenia i umiejętności? Osobiście kilka razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia Radom oraz szczerze rekomenduję.

podobne tematy:


Wróć do „Kącik wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość