Sposób promocji fotografa dziecięcego w Warszawie

Piszemy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Sposób promocji fotografa dziecięcego w Warszawie

Postautor: henryk1965 » 07 paź 2016, 10:13

Dzień dobry, jestem fotografem mającym dość długi staż w branży. Specjalizuje się w fotografii dziecięcej w Warszawie. Od jakiegoś czasu jestem zmuszony do poszukiwania nowych zleceń na własną rękę. Dotychczas świetnie sprawdzała się reklama z polecenia. Osoby, które zamawiały u mnie zdjęcia niemowląt polecały mnie kolejnym rodzinom i tak się to kręciło. Dzisiaj już tak nie jest i rozmyślam o reklamie mojej strony w Internecie. Zależy mi na takich frazach: fotograf dziecięcy Warszawa http://www.elefantti.pl i nie mam pojęcia jak to zrobić żeby moja strona była wysoko w wyszukiwarce internetowej? Czy ktoś z was jest w stanie powiedzieć co zrobić na sam pierw aby to wszystko pozbierać do kupy i rozpocząć promocję w Internecie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Sposób promocji fotografa który, wykonuje fotografię dziecięcą w Warszawie

Postautor: krzysiekfila » 07 paź 2016, 10:26

Witaj. Zdaje sobie sprawę z twojej sytuacji, natomiast pozycjonowanie strony internetowej na takie frazy jak: zdjęcia niemowląt Warszawa nie należy do najłatwiejszych zajęć. Teraz jest ciężko wykonywać pozycjonowanie agencją SEO, które posiadają długoletnie doświadczenie w tej materii. Ciągłe zmiany algorytmów i konieczność budowania odnośników bardzo dobrej jakości robi swoje. Dlatego nie polecam ci się samemu za to brać. Będzie to stracony czas a pozycje i tak nie będą dobre. Polecam zlecić to jakieś rzetelnej agencji SEO a samu popracować więcej w studiu na pokrycie rachunku za ich pracę. Na 100% taki układ będzie dla ciebie korzystniejszy.

podobne tematy:


Wróć do „Kącik wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość