Która winda będzie najlepiej funkcjonowała w niedużej firmie?

Piszemy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Która winda będzie najlepiej funkcjonowała w niedużej firmie?

Postautor: henryk1965 » 29 wrz 2016, 11:37

Cześć. Jestem w trakcie rozbudowy mojej firmy produkcyjnej. Nasza produkcja mieści się w budynku , który składa się z dwóch kondygnacji i znacznym uproszczeniem produkcji było by założenie jakieś platformy towarowej, która by transportowała towary pomiędzy kondygnacjami. Zajmujemy się wytwarzaniem odzieży ze skóry. Więc powierzchnia platformy towarowej nie musi być jakaś duża. Wystarczy, że zmieści się w niej paleta i jeden pracownik. Udźwig takiej windy towarowej też chyba nie musi być zbyt duży. Dlatego myślę o jakimś niesztandarowym rozwiązaniem, które bylibyśmy w stanie wpasować wewnątrz budynku. Co wy o tym sądzicie?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Jaka platforma towarowa będzie odpowiednia do małej firmy?

Postautor: krzysiekfila » 29 wrz 2016, 11:51

Witaj. Jeżeli zastanawiasz się nad jakimś specjalnym modelu widny to należało napisać. Markowe dźwigi hydrauliczne wyszukasz w ofercie tego przedsiębiorstwa: https://art-webinfo.pl/2022/06/24/czy-modele-anatomiczne-sa-nam-korzystne-w-podstawowkach-lub-wysylaja-sie-tylko-dla-lekarzy-oraz-uczni . Z tego co się zorientowałem po tym co napisałeś szukasz platformy towarowej o niedużym udźwigu. Tak, więc możesz zaryzykować niestandardowe rozwiązanie, które można osadzić zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku firmy. Natomiast zastanawiam się czy nie lepszym rozwiązaniem będzie kupienie czegoś większego, tak z myślą o przyszłości. Jeżeli będzie potrzebny mocniejszy udźwig platformy towarowej to będzie w przyszłości problem. Może od samego początku zamontować windę towarową o dużym udźwigu?

podobne tematy:


Wróć do „Kącik wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość