Szukam fachowego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez właściwego trenera

Piszemy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Szukam fachowego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez właściwego trenera

Postautor: henryk1965 » 16 wrz 2016, 12:18

Cześć. Mam ochotę podszkolić swoje kwalifikacje związane z trenowaniem ludzi na siłowni. W branży funkcjonuje już od kilku lat. Jakiś czas temu zrobiłem kurs instruktorki i mam uprawnienia trenera personalnego. Natomiast od odbytego szkolenia upłynęło już trochę czasu i spostrzegłem u siebie niedociągnięcia w wykształceniu. Kocham to co robię i pragnę to robić jeszcze lepiej. Tak, więc szukam profesjonalnego kursu instruktorskiego, który jest prowadzony przez sprawdzonych specjalistów. Czy możecie coś mi polecić?

podobne tematy:

krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Szukam profesjonalnego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez wykwalifikowanego trenera

Postautor: krzysiekfila » 16 wrz 2016, 12:36

Dzień dobry, bardzo interesujące szkolenia prowadzi firma ECS z Warszawy. Mają bardzo dobrą kadrę instruktorów, która odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Przykładowi wykładowy, którzy prowadzą tam kursy instruktorskie Obrazek - ich nazwiska robią spore wrażenie i są znane w środowsiku instruktorów w całej Polsce. Tu masz link do ich witryny internetowej: http://kursyecs.edu.pl/kursy-instruktorskie - na pewno wyszukasz coś dla siebie. Szkolenia prowadzą w każdym z większych miast. Oczywiście najwięcej jest ich w stolicy. Ja proponuje zapisać się na kurs prowadzony przez Roberta Piotrkowicza - sam ukończyłem takie szkolenie instruktorskie i jestem bardzo zadowolony.

podobne tematy:


Wróć do „Kącik wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości