Czy warto promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Piszemy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Czy warto promować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: henryk1965 » 08 lip 2016, 11:48

Dzień dobry. Myślę nad wejściem ze swoimi meblami na niemiecki rynek. Mam już niemieckojęzyczną stronę internetową i czas pomyśleć o promocji w tamtejszej wyszukiwarce. Mam kilka pytań , które wiążą się z tym zagadnieniem. Pierwsze z nich czy problemem jest wypromować stronę WWW na hasła tego rodzaju: Konferenzmöbel a, także im zbliżone? Jaki czas potrzebuje agencja SEO na osiągnięcie pierwszej dziesiątki wyników? Oraz najistotniejsza sprawa, jaki jest sensowny budżet, który umożliwi tego rodzaju formę promocji? Nie chcę wydać więcej niż powinienem, lecz z drugiej strony nie poszukuje oferty firmy która nie będzie potrafiła wypromować mojej strony. Będę wdzięczny za radę od osób, które znają się na tym temacie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Czy opłaca się pozycjonować stronę w niemieckiej wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 08 lip 2016, 11:58

Dzień dobry. Dobrze, że samodzielnie nie chcesz promować strony internetowej. Takich osób, wbrew pozorom jest bardzo dużo i uważają, iż po przewertowaniu poradnika o pozycjonowaniu zdobędą topy w wyszukiwarce. Jeśli chodzi o czas, który będzie niezbędny aby wypozycjonować stronę na tego rodzaju hasła: Konferenzmöbel to będziesz musiał około sześciu miesięcy poczekać. Wszystko będzie zależało od doświadczenia firmy, która podejmie się pozycjonowania strony. W tej materii pośpiech tylko zaszkodzi. Jak chodzi o trudność to są to ciężkie słowa kluczowe. Lecz można je wypromować. Pytanie o koszty jest najtrudniejsze. Przygotuj się na wydatek rzędu paru tysięcy zł miesięcznie. Mam nadzieję, że rzuciłem trochę światła na tą kwestię.

podobne tematy:


Wróć do „Kącik wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość