Dlaczego moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Piszemy na dowolne tematy.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:02

Dlaczego moja strona nieustannie spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Witam kolegów i koleżanki. Mam spory kłopot z moją stroną WWW. Od pewnego okresu nieustannie obniża się w wynikach wyszukiwań na hasło stomatolog Radom. Moja strona istnieje nieprzerwanie od ponad 10 lat w Internecie. Oczywiście raz na parę lat jest rozbudowywana i uzupełniana o nowe podstrony. Jaki czas temu na słowo kluczowe dentysta Radom była na początku wyników. Na dzień dzisiejszy coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za pół roku będzie poza pierwszą pięćdziesiątką rezultatów wyszukiwarki. Co mogę uczynić aby poprawić obecną sytuację. Nie ukrywam, że wraz ze spadkiem pozycji, malej również liczba pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:

adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:07

Dlaczego moja strona systematycznie spada w wynikach?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:01

Dzień dobry. Odpowiedź na twój problem jest prozaiczna. Nie pozycjonujesz strony WWW w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie strona była wysoko w wynikach. Też posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one leciwe i dawały znaczną moc stronie internetowej. Dlatego dobre pozycje. Obecnie większość z nich straciłeś - stąd te spadki. Inne gabinety dentystyczne budują linki do swoich stron i poprze to pną się do góry. Ich działania powodują, że twoja strona spada w wynikach wyszukiwań. Powinieneś jak najprędzej rozpocząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś firmie. Po paru miesiącach powinieneś być z powrotem wysoko. Możesz także próbować samodzielnie pozycjonować swoją domenę ze stroną, ale tu trzeba posiadać wiele wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje szły do góry. Dzisiaj można łatwo zaszkodzić swojej stronie przez niewiedzę.

podobne tematy:


Wróć do „Kącik wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość