Jak konkurencja to robi?

Piszemy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak konkurencja to robi?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:17

Dzień dobry, jestem właścicielem firmy która zajmuje się montażem anten satelitarnych w Warszawie i jej okolicach. Kilka miesięcy temu zmieniłem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie rzecz - jak inne firmy na hasło instalacje antenowe Warszawa są na szczycie wyników wyszukiwarki? Czytałem o pozycjonowaniu witryny internetowej, ale dużo ludzi mówi iż najważniejsza jest treść na stronie. Natomiast budowanie sztucznych odnośników może zaszkodzić stronie internetowej. Tak, więc dałem swoją stronę wyłącznie do kilku najmocniejszych katalogów oraz stworzyłem profil na FaceBooku. Niestety nie można znaleźć mojej strony w wyszukiwarce. Co robię źle?

podobne tematy:

annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:32

Jak inne firmy to robią?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Dzień dobry. Po pierwsze wyszukiwarka nie jest dobrym miejscem do pozyskiwania informacji na temat pozycjonowania strony. Znajduje się w nim więcej nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość osób zdobywa wiedzę podczas testów. Żadna osoba nie podzieli się metodami, które są skuteczne i przynoszą duże zyski dla firmy. Tak, więc będzie Ci trudno samemu to zrobić. Z pewnością wyłącznie treścią nie wypozycjonujesz strony. Garść odnośników - nawet tych najlepszych na nie wiele się zda jeśli konkurencja posiada ich tysiące. Dlatego powinieneś zacząć ich tworzyć o wiele więcej. Jest dużo portali gdzie jesteś w stanie umieścić linka do swojej strony za darmo. Zacznij od serwisów tematycznych na początek.

podobne tematy:


Wróć do „Kącik wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość