Strona 1 z 1

Sprawdzony dentysta w Radomiu

: 13 maja 2016, 11:50
autor: annasowa90
Cześć, szukam konkretnego stomatologa w Radomiu. W Internecie pojawia się dużo gabinetów stomatologicznych. Lecz jak już poczytamy opinię na stronach to już tak dobrze to nie wygląda. Mam do zrobienia dwa implanty. Koszt spory i chciałabym, aby było to wykonane odpowiednio i w miarę za rozsądne pieniądze.

podobne tematy:

Sprawdzony dentysta w miejscowości Radom

: 13 maja 2016, 12:23
autor: mariusznowak
Witaj, sememu miałem podobny kłopot z wykonaniem implanta. Ile się naszukałem w internecie stomatologów i opinii. Ostatecznie wybór padł na tą stomatolog w Radomiu http://danuta-majewska.pl . Implant został wykonany należycie. Mam go już 4 lata i nie mam do niego żadnych zarzutów. Pokarm mi nie wchodzi między zęby i implanta, więc jest należycie spasowany. Miałem u niej 3 wizyty i było po wszystkim. Cenowo jest porównywalna do pozostałych stomatologów z Radomia. Więc możesz spokojnie do niej iść.

podobne tematy:

Sprawdzony stomatolog w mieście Radom

: 16 maja 2016, 9:37
autor: podrygalapawel
Dzień dobry. Nie znam tego gabinetu stomatologicznego. Ja robiłem zęby w centrum. Było to w gabinecie Rodent, gdzie jesteś s tanie dość tanio wyleczyć zęby. Mają również podpisaną umowę z NFZ, więc cześć rzeczy możesz zrobić za darmo. Ja jestem zadowolony z ich usług.

podobne tematy: