Poszukuje rzetelnej firmy do wykonania dachu

Piszemy na dowolne tematy.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Poszukuje rzetelnej firmy do wykonania dachu

Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:46

Cześć. Ostatnio rozmawiałem z sąsiadem, który buduje się obok mnie. Nieco mnie nastraszył jeśli chodzi o brygady dekarskie. On szukał dekarzy bynajmniej rok czasu. Niedobrze wykonany dach to wg niego ogromny kłopot a, następnie problemy z grzybem. Nie mam za dużego pojęcia o tym - tak, więc pragnę poznać waszą opinię w tej materii.

podobne tematy:

podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Szukam fachowej brygady dekarzy do wykonania dachu

Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:00

Witaj. To cię kolega mocno nastraszył. Jak chodzi o kładzenie dachówki to sprawa jest identyczna jak inne prace budowlane w domu. Rzetelni dekarze to brak kłopotów, mizerni dekarze to masa kłopotów. Szukanie radzę zacząć od tego typu serwisów internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=236 - tam są ogłoszenia brygad dekarskich, które świadczą usługi dekarskie. Wybierasz tych dekarzy, którzy mają największą liczbę pozytywnych komentarzy i rozpoczynasz z nimi rozmowy. Następnie zapraszasz wybranych dekarzy na miejsce prac budowlanych. Robią wycenę, a ty przeglądasz oferty. Zawsze trzeba wziąć pod uwagę sposób rozmowy z wykonawcą. Jeśli nie mamy kłopotów z komunikacją to warto wziąć pod uwagę taką ofertę. Unikajmy osób, którzy nie wiedzą jak mają odpowiedzieć na nasze pytania. Zazwyczaj nie mają pojęcia o swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Kącik wolny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości